Caracteristici generale
| Forma lămpii | rotund |
| Lampă in set | da |
| Tipul de montare | labele |
| Tip lampă | SMD LED |
| Numărul de lămpii | 1 buc |
| Tipul sursei de lumină | încorporat |
| Baza lampii | lumina Led încorporată |
| Cantitate | 1 |
| Fluxul luminos | 2600 lm |
| Puterea | 24 W |
| Analog al unei lămpi cu incandescență | 280 W |
| Unghiul razei | 110 ° |
| Diametru | 200 mm |
| Înălţime | 47 mm |
| Dimensiunea lămpii | 200х47 mm |
| Gaura de montare | 195 mm |
| Indicele de redare a culorilor | Ra80 |
| Coeficient de ondulare | >0.5 % |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Durata de viață | 30000 ore |
| Culoarea carcasă | alb |
| Material carcasă | plastic |
| Material difuzor | plastic |
| Culoarea difuzorului | alb |
Alte informații
| Producător | Toshiba |
| Cod EAN | 4711112386253 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampă încorporabilă Toshiba Downlight 3CCT 24W 200mm 00172867 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.