| Tip | electric |
| Capacitate | 30 l |
| Tip control | mecanic |
| Putere | 1.2 kW |
| Numărul elementelor de incalzire | 1 |
| Tipul elementelor de incalzire | "umed" |
| Timp de încălzire | 1:27 h:min |
| Temperatură maximă de funcionare | 70 °C |
| forma boilerului | cilindrică |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | vitroceramica |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 560х350х370 mm |
| Greutate | 12.4 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4062321342463 |









