| Tip | combinat |
| Conexiune serpentina | dreapta |
| Capacitate | 80 l |
| Tip control | mecanic |
| Putere | 2 kW |
| Numărul elementelor de incalzire | 1 |
| Tipul elementelor de incalzire | "umed" |
| Temperatură maximă de funcionare | 80 °C |
| Presiune maximă de funcţionare | 8 bar |
| forma boilerului | cilindrică |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 786x440x440 mm |
| Greutate | 25 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |









