Caracteristici generale
| Montare | cârlig |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1110 mm |
| Diametru | 500 mm |
| Lungimea | 300 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | economie de energie ,
lampă cu incandescență ,
LED ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | auriu |
| Altele | reglabil pe înălțime |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Trendy Tel 6502 50x111x50cm GTR002549 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.