Caracteristici generale
| Forma lămpii | rotund |
| Lampă in set | nu |
| Tipul de montare | labele |
| Tip lampă | halogen ,
LED |
| Numărul de lămpii | 1 buc |
| Tipul sursei de lumină | încorporat |
| Baza lampii | GU10 |
| Cantitate | 1 |
| Unghiul razei | 120 ° |
| Înălţime | 33 mm |
| Lungime | 90 mm |
| Dimensiunea lămpii | 90х33 mm |
| Gaura de montare | 75 mm |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Culoarea carcasă | alb ,
negru |
| Material carcasă | metal |
Alte informații
| Producător | Vito |
| Cod EAN | 6972538040343 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampă încorporabilă Vito Ola-E01 2012600 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.