| Tip | cocon |
| Utilizare | camping |
| Sezon | vară |
| Categoria de vârstă | pentru adulți |
| Gen | unisex |
| Temperatura maximă de confort | 9 ° С |
| Temperatura minimă de confort | 5 ° С |
| Temperatura extremă | -9 ° С |
| Culoare | kaki |
| Culoarea producătorului | Khaki |
| Material exterior | poliester (RipStop DWR) |
| Material interior | Polyester soft |
| Umplutură | Thermicfibre 6 |
| Numărul de straturi umplutură | 1 |
| Densitate umplutură | 100 g/m2 |
| Sac de compresie | da |
| Lungime | 195 cm |
| Fermoar | dreapta |
| Dimensiuni | 195x85(55) cm |
| Greutatea | 0.95 kg |
| Producător | Pinguin |
| Cod EAN | 8592638237443 |









