| Tip | scară |
| Lungime | 650 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 87 mm |
| Lățime nișă | 110 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 43 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 40 mm |
| Sarcina maximă | 1500 kg |
| Sigiliu | umed , uscat |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 650х63 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Greutate | 1 kg |
| Producator | Polonia |
| Producător | Chudej |









