| Tip | scară |
| Lungime | 640 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 90 mm |
| Lățime nișă | 74 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 43 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 50 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Sigiliu | uscat |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | sticlă |
| Dimensiuni gratar | 600х70 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Producător | Fala |









