Caracteristici generale
| Tip | scară |
| Lungime | 115 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 130 mm |
| Lățime nișă | 115 mm |
| Eliberare | orizontal ,
vertical |
| Scurgerea apei | 30 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 40 mm,
50 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Sigiliu | umed ,
uscat |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 115х115 mm |
| Material carcasa | plastic |
Specificațiile și imaginile produsului Rigolă de duș McAlpine HCFG3 (18464) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.