| Tip | scară |
| Înălțimea totală a instalării | 100 mm |
| Lățime nișă | 150 mm |
| Eliberare | vertical |
| Scurgerea apei | 25 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 40 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 150х150 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Producător | ZMM Maxpol |









