| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | Aloe Vera |
| Husă detașabilă | da |
| Dimensiune | 160x200 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 25 cm |
| Număr de arcuri pe metru pătrat | 300 |
| Duritate | mediu-dur |
| Nivel de duritate | 7 |
| Sarcină maximă (1 persoană) ? | 120 kg |
| Materialul 1 | spumă Eco Foam |
| Material 2 | spuma Nightfly |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Materasso |









