Caracteristici generale
| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | tricot |
| Dimensiune | 180x200 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 34 cm |
| Materialul 1 | fibră siliconată |
| Material 2 | burete |
| Material 3 | spumă Comfort Foam |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Prima |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica Prima Bioluxe Pillowtop 34cm 180x200 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.