Caracteristici generale
| Material | poliester |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 2750x1400 mm |
| Încărcătură maximă | 120 kg |
| Greutate | 0.47 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Amazonas |
| Cod EAN | 4030454002363 |
Specificațiile și imaginile produsului Hamac Amazonas Travel Set Blue (AZ-1030250) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.