Caracteristici generale
| Extensibil | da |
| Forma | dreptunghiulară |
| Lungime | 129 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 129x80 cm |
| Dimensiunea în stare extinsă (l×L) | 157x80 cm |
| Înălțime | 77 cm |
| Material carcasă | lemn |
| Culoare carcasă | nuc |
| Material blat | PAL |
| Culoare blat | nuc |
| Greutate | 27 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Masă pentru bucătărie Trendy Barok Walnut 132x80x79cm GTR005780 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.