Caracteristici generale
| Seria | Ekol |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Lăţime | 150 cm |
| Înălţime | 40 cm |
| Adâncime | 31.5 cm |
| Greutate | 25.6 kg |
| Altele | include două rafturi de perete: 45х14.8х15 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă TV Trendy Ekol White 150x40x31.5cm GTR006455 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.