Caracteristici generale
| Seria | Luma |
| Înălțime | 188.6 cm |
| Lățime | 80.4 cm |
| Adâncime | 25 cm |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar |
| Culoarea rafturi | stejar |
| Greutate | 35 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Etajeră Trendy Luma Oak 188.6x80.4x25cm GTR006032 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.