Caracteristici generale
| Serie | Raf264 |
| Culoare carcasă | nuc |
| Material | PAL |
| Lățime | 33 cm |
| Adâncime | 10 cm |
| înălțime | 26 cm |
| Greutate | 0.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Raft de perete Trendy Raf264 Walnut 33x26x10cm GTR005567 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.