| Tip | cheie dinamometrică |
| Cuplul minim | 40 Nm |
| Pătrat de plantare | 1/2" |
| Cuplu maxim | 220 Nm |
| Material | oțel CrV |
| Forma mânerului | drept |
| Acoperirea mânerului | două componente |
| Extensie | da |
| Caz | da |
| Mecanism cu clichet | da |
| Mâner telescopic | da |
| Greutatea | 2.5 kg |
| Producător | Hoteche |
| Cod EAN | 2009997372723 |









