Caracteristici generale
| Tip | clichet |
| Pătrat de plantare | 1/2" |
| Material | oțel Cr-Mo ,
CrV |
| Lungimea | 250 mm |
| Lățimea | 40 mm |
| Înălțimea | 40 mm |
| Forma mânerului | drept |
| Acoperirea mânerului | două componente |
| Mecanism cu clichet | da |
| Numărul de dinți | 32 |
| Greutatea | 0.536 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.53 kg |
| Producător | King Tony |
| Cod EAN | 2009997938851 |
Specificațiile și imaginile produsului Сlichet King Tony 4762-10G sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.