| Tip | clichet |
| Pătrat de plantare | 1/4" |
| Material | oțel CrV |
| Lungimea | 145 mm |
| Forma mânerului | drept |
| Acoperirea mânerului | două componente |
| Mecanism de pivotare | da |
| Mecanism cu clichet | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Greutatea brută | 0.16 kg |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083104459 |









