Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 2300 W |
| Tensiunea | 220 V |
| Turația în gol | 3800 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 355 mm |
| Alimentare | Retea |
| Adâncime de tăiere țevi rotunde la un unghi de 90° | 115 mm |
| Adâncime de Adâncime de tăiere țevi rotunde, unghi | 80 mm |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Nivelul de zgomot | 107 dB |
| Greutatea | 18 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru debitat metal Milwaukee CHS355 (4933411760) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.