Caracteristici generale
| Interfaţă de conectare | USB type-C ,
USB 2.0 |
| Rata maximă de date | 0.4 Gbit/s |
| Sloturi pentru carduri de memorie | TF ,
SD |
| Numărul de porturi USB | 2 |
| Dimensiuni | 70x20.5x11 mm |
| Greutate | 11 g |
| Culoare | gri |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.02 kg |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007620529 |
Specificațiile și imaginile produsului Cititor de carduri Hoco HB45 Spirit 2-in-1 Metal Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.