Caracteristici generale
| Tip cartuș | mecanic |
| Atribuire | cartuș de filtrare |
| Temperatura maximă de purificare | + 40 °C |
| Dimensiune filtrare | 5 mcr |
| Rezerva cartuşului | 12000 l |
| Material | polipropilenă |
| Culoare | alb |
| Înălțime | 250 mm |
| Construcție | 0 ţoli |
| Presiune | 3-6 bar |
| Recomandare tip de apă | dură ,
duritate medie |
| Numarul în set | 1 buc |
Alte informații
| Producător | Гейзер |
| Cod EAN | 4840839007667 |
Specificațiile și imaginile produsului Cartuș de schimb pentru filtru Гейзер KY-BB20 Centaur sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.