Caracteristici generale
| Lungimea minimă | 0.3 mm |
| Lăţimea cuţitului | 40 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 2 ore |
| Autonomie | 150 min |
| Culoare | negru |
| Greutate | 216 g |
| Set | capac de protectie ,
adaptor de retea 110 – 240 V cu cablu de 2 m ,
ulei ,
perie ,
șurubelniță pentru îndepărtarea blocului de lame |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kiepe |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Kiepe Tattoo 6343 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.