Caracteristici generale
| Tip | adaptor |
| Puterea | 30 W |
| Culoare | negru |
| Numărul de conectori de ieșire | 1 |
| Conector la sursa de alimentare | USB type C |
| Cu fir | da |
| Quick Charge | da |
| Cablu inclus | nu |
| Dimensiuni | 82x32x49 mm |
| Greutate | 64 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trust |
| Cod EAN | 8713439255195 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător Trust Maxo 30W USB-C Black (25519) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.