| Capacitate | 115.8 l |
| Putere | 2 kW |
| Timp de încălzire | 03:17 h:min |
| forma boilerului | cilindrică |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | vitroceramica |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 1080х440х460 mm |
| Greutate | 28 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |









