| Tip | baston |
| Material de baza | aluminiu |
| Material de mâner | plastic |
| Material de virf | cauciuc |
| Ajustarea înălțimii | da |
| Min. înălţime | 73 cm |
| Max. înălţime | 96 сm |
| Greutate maximă acceptată | 100 kg |
| Greutatea bastonului | 0.43 kg |
| Culoare | albastru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yuwell |
| Cod EAN | 2000000244563 |