Caracteristici generale
| Tip | clichet |
| Materialul țevilor | plastic |
| Diametrul minim al țevei | 3 mm |
| Diametrul maxim al țevei | 42 mm |
| Materialul frezei | oţel |
| Mecanism cu clichet | da |
| Materialul corpului | oţel |
| Dimensiuni | 193 mm |
Alte informații
| Producător | EMTOP |
| Cod EAN | 6941556202347 |
Specificațiile și imaginile produsului Dispozitiv de taiat țevi EMTOP EPCR4201 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.