Caracteristici generale
| Tip | cu role |
| Materialul țevilor | metal |
| Diametrul minim al țevei | 3 mm |
| Diametrul maxim al țevei | 22 mm |
| Numărul de role | 3 |
| Materialul frezei | oţel |
| Materialul corpului | metal |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.11 kg |
| Producător | Vorel |
| Cod EAN | 5906083104848 |
Specificațiile și imaginile produsului Dispozitiv de taiat țevi Vorel VOR78370 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.