Caracteristici generale
| Alimintare | Priza |
| Putere absorbita | 2600 W |
| Turatia in gol | 6500 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 230 mm |
| Diametrul de aterizare | 22.2 mm |
| Filetul arborelui | М14 |
| Blocarea arborelui | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Greutatea masinii | 5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RTRMAX |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor unghiular RTRMAX RTM128 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.