Caracteristici generale
| Puterea motorului | 550 W |
| Lungimea lamei | 650 mm |
| Distanța dintre cuțite | 25 mm |
| Numărul de mișcări la mers în gol | 1600 |
| Greutatea | 3.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 088381095761 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de tuns gard viu electrică Makita UH6570 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.