| Tip | răcire/încălzire |
| Puterea | 1500 W, 1800 W |
| Aria de acoperire | 10 m² |
| Putere de racire | 550 W |
| Puterea de incalzirea | 600 W |
| Wi-Fi | da |
| Nivel de zgomot | 56 Db |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 518x297x36 mm |
| Greutate | 14.5 kg |
| Specificații suplimentare | cu baterie înlocuibilă , funcția „fără drenaj” , incarcare cu panouri solare , se încarcă de la o brichetă a mașinii |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | EcoFlow |
