| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 780х450 mm |
| Dimensiuni cuvă | 726х348 mm |
| Adâncime cuvă | 230 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Art Flame |









