| Tip | geanta pentru laptop |
| Compatibilitate | 15.6 " |
| Material | poliester |
| Culoare | gri |
| Curea de umăr | da |
| Organizer pentru Power Bank | da |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Dimensiuni externe | 400x285x60 mm |
| Protecţie | rezistent la stropire , amortizarea compartimentelor |
| Organizator intern | da |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Protectia de apă | da |
| Cu roți | da |
| Greutate | 0.3 kg |
| Greutatea brută | 0.31 kg |
| Producător | HP |
| Cod EAN | 195697146992 |









