Caracteristici generale
| Tip | cu bule |
| Material | aluminiu |
| Lungime | 2400 mm |
| Domeniu de măsurare | 0 - 90 ° |
| Precizie | ± 0,1 ° |
| Precizie de măsurare nivele | ± 0,5 mm/m |
| Număr indicători | 3 |
| Numărul de mânere | 2 |
| Greutate | 1.93 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bihui |
Specificațiile și imaginile produsului Clinometru digital Bihui TSL240 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.