| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 23 l |
| Compatibilitate | 16 " |
| Material | poliester |
| Culoare | negru |
| Numărul de secțiuni | 2 |
| Numărul de buzunare externe | 2 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Organizare Powerbank USB | da |
| Dimensiuni externe | 440x300x180 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 360x260x20 mm |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Protectia de apă | da |
| Compartiment pentru tableta | da |
| Greutate | 0.93 kg |
| Producător | Dell |
| Cod EAN | 5397184922828 |









