| Tip | scaun |
| Material carcasă | metal |
| Materialul şezutului | plastic |
| Tip spătar | netapițat |
| Tip șezut | netapițat |
| Culoare carcasă | alb |
| Culoare şezut | portocaliu |
| Ajustarea înălțimii | nu |
| Lăţime | 44 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Înălțime şezut | 46 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Edumob |









