| Socket | LGA 1150 , LGA 1151 , LGA 1155 , LGA 1200 , LGA 1700 , AM5 , AM4 |
| Numărul de ventilatoare | 1 |
| Dimensiuni ventilatorului | 120x120 mm |
| Grosimea ventilatorului | 25 mm |
| Viteza maxima ventilatorului | 2100 rpm |
| Flux de aer | 55 CFM |
| TDP maxim | 210 W |
| Nivel de zgomot | 30 dB |
| Tip de conector | 4 pin |
| Speed controller | Auto (PWM) |
| Dimensiuni de cooler | 136x101x161 mm |
| Greutate | 1030 g |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.5 kg |
| Producător | Be quiet! |
| Cod EAN | 4260052190739 |









