Caracteristici generale
| Tip | de perete |
| Înălţime | 80 mm |
| Lungimea | 210 mm |
| Lățime | 105 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | lampă cu incandescență ,
LED ,
economie de energie ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP54 |
| Material carcasa | plastic |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | transparent |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000071272, 8680985505787, 8699303413161 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Horoz 1400322 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.