Caracteristici generale
| Tip | suspendat |
| Înălţime | 800 mm |
| Lungimea | 260 mm |
| Lățime | 170 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | lampă cu incandescență ,
LED ,
economie de energie ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | II |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | transparent |
| Altele | reglabil pe înălțime |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985573076 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Horoz NAR-2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.