Caracteristici generale
| Tip | de perete |
| Înălţime | 115 mm |
| Diametru | 81 mm |
| Lățime | 90 mm |
| Tip dulie | GU10 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | LED ,
halogen |
| Putere maxima per bec | 50 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP65 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | gri |
| Culoare abajur | gri |
Alte informații
| Producător | Rexant |
| Cod EAN | 4601004173385 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Rexant Galatea 610-100 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.