| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | de circulaţie |
| Debit maxim | 3.3 m3/h |
| Putere maximă de aspirare | 6 m |
| Putere | 93 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 110 °C |
| Greutate | 3 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 130х135х129 mm |
| Altele | Lungime de montare 130mm , corp de bronz |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | IBO PUMPS |









