Caracteristici generale
| Putere | 800 W |
| Turația în gol | 2950 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 200 mm |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 16 mm |
| Reglarea înclinării (stânga / dreapta) | 0 / 45 º |
| Adâncime de tăiere (90°) | 45 mm |
| Adâncime de tăiere (45°) | 27 mm |
| Dimensiuni masă | 505x373 mm |
| Greutate | 10.25 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 4006825675559 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău circular de masă Einhell TC-TS 8 (43.404.12) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.