Caracteristici generale
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | ivory |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | ivory |
| Număr de saltare | 4 |
| Lățime | 140 cm |
| Inălțime | 61.1 cm |
| Adâncime | 49.4 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ML-Mobila |
| Cod EAN | 2000996695851 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulăpior ML-Mobila Ливерпуль № 5 Ivory sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.