Caracteristici generale
| Seria | Versa |
| Lățime | 52 cm |
| Înălțime | 55 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | pin |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | pin |
| Număr sertare | 2 |
| Greutate | 21.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră Trendy Versa-Ce 3632 52x55x45cm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.