Caracteristici generale
| Tip ghirlandă | liniară |
| Lungime | 1500 cm |
| Tip de becuri | LED |
| Tip dulie | lampă LED încorporată |
| Numar de becuri | 15 |
| Numărul de șiruri | 1 buc. |
| Grad de protecție | IP68 |
| Culoare becuri(luminei) | multicolor |
| Cuoare cablu | negru |
| Distanta dintre becuri | 97 cm |
| Instalarea la exterior | da |
| Mufă pentru conectarea următoarei ghirlande | da |
| Baterii | de la rețea |
| Тimer | da |
| Dimmer | da |
| Controlor | da |
| Putere | 24 W (W/m) |
Alte informații
| Producător | Govee |
| Cod EAN | 6974316993490 |
Specificațiile și imaginile produsului Ghirlandă Govee H70203B1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.