Caracteristici generale
| Tip | Euro |
| Material carcasă | plastic |
| Numărul de doze | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Curent | 10 A |
| Grad de protecție | IP20 |
| Controlul prin smartphone | da |
| Control vocal | da |
| Asistent vocal | Amazon Alexa ,
Google Assistant ,
Apple Siri |
| Protocol de comunicare | Matter ,
Wi-Fi |
| Temperatura de lucru | -10°C ~ +40°C |
| Suport OS | Android ,
iOS |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 48x48x82.4 mm |
Alte informații
| Producător | Osram |
| Cod EAN | 4099854419225 |
Specificațiile și imaginile produsului Priză smart Osram 4099854419225 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.