| Tip instalare | interior , exterior |
| Material | metal |
| Numarul în set | 1 |
| Metoda de deschidere | amprentă digitală , cod PIN , card RFID , cheie mecanică |
| Alimentare | baterie |
| Capacitatea bateriei | 5000 mAh |
| Temperatura de operare | -20 - 50 °C |
| Controlul prin smartphone | da |
| Sistem de operare compatibil | Android , iOS |
| Conexiune | Tuya , Bluetooth , WI-FI |
| Dimensiuni | 370х72х28 mm |
| Grosimea ușii de instalare | 35-65 mm |
| Culoarea | negru |
| Producător | ALLock |









