Caracteristici generale
| Capacitatea | 10000 mA*h |
| Tehnologie | Li-pol |
| Max. putere de încărcare | 20 W |
| Conectori de intrare | USB Type-C |
| Tensiune de ieșire | 12 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Fast charge | da |
| Display | da |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 117x77x19.5 mm |
| Greutate | 210 g |
| Specificații suplimentare | Consolă de jocuri ,
1.500 de jocuri clasice |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007664332 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern Hoco Q47 Shine PD20W Metal Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.