Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 88 Ah |
| Curent de pornire | 740 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | european |
| Deservire | Nedeservite |
| Lungime | 353 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 175 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Varta |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Varta Dinamic (588 403 074) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.